Najwyższa wygrana w lidze

Bardzo wysoką wygraną popisali się panowie z drużyny Orły Adasia, którzy pobili swój rekord z piątej kolejki, kiedy to wygrali wynikiem 29:2 z Ludźmi Czarnego. Wtedy zabrakło im jednego gola do "trzydziestki". Dziś natomiast zabrakło jednego gola do "czterdziestki", ponieważ pokonali oni drużynę Hajsowników wynikiem 39:4. Gdyby spojrzeć na ten wynik od strony statystycznej to ekipa Daniela Chmielnickiego trafiała do bramki średnio co 46 sekund. Należy jednak zaznaczyć, że Hajsownicy grali jednego zawodnika mniej. Orły Adasia wygrywając dzisiejszy mecz powrócili na pierwsze miejsce w tabeli. Jednak jeśli jutrzejsze spotkanie z Hooligans Team wygrają Sęki Pieszyce, to oni znajdą się na pierwszym miejscu i tym samym wygrają Dziką Ligę Orlika.

W drugim meczu dnia mieli się zmierzyć FC Pryki i FC Pędzące Kombinerki. Jednak dziś znów na boisku nie pojawiła się drużyna Filipa Kosewskiego. W takim wypadku FC Pryki wygrali walkowerem i umocnili swoją pozycję na czwartym miejscu, o które jutro zagrają z Ludźmi Czarnego. By utrzymać pozycję wystarczy im remis. Natomiast Ludzie Czarnego muszą wygrać mecz. Jak ułoży się ten pojedynek? Dowiemy się już jutro.

Zacięta walka trwa również wśród najlepszych strzelców. Po dzisiejszym dniu na fotel lidera powrócił Bartosz Rzepski, który w dzisiejszym meczu zdobył 12 goli i łącznie ma ich już 36. Tym samym Bartek wyprzedził Kacpra Szewczyka, który na swoim koncie zgromadził 28 bramek i nie będzie już w stanie poprawić swojego wyniku, ponieważ jego drużyna rozegrała już wszystkie mecze. O tytuł króla strzelców mogą jeszcze powalczyć zawodnicy, którzy swoje ostatnie potyczki rozegrają jutro. Najbliżej tytułu jest Marcel Wczasek z 13 bramkami na koncie. Jednak by móc sięgnąć po statuetkę musiałby strzelić aż 24 gole.

Przed nami ostatni dzień rozgrywek Dzikiej Ligi Orlika na ferie. Rywalizację zakończyły już cztery drużyny. Przed czteroma jeszcze jutrzejsze zmagania, a zmierzą się w nich:

16:00 Hooligans Team vs. Sęki Pieszyce

16:40 FC Pryki vs. Ludzie Czarnego

O godz. 17:30 nastąpi koronacja najlepszych drużyn i uroczyste wręczenie nagród. Po uroczystości wszyscy zawodnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy!

Orły Adasia: 3', 4', 6', 10', 17', 18', 21', 22', 24', 27', 28', 30' Rzepski, 4', 5', 8', 12', 15', 17', 23' Duda, 4', 9', 13', 17', 19' Moździerz, 6', 7', 9', 11', 12', 18', 20', 22', 25', 29' Malecha, 15' Nowak, 20', 28' Chmielnicki, 26', 29' Mróz
Hajsownicy: 12', 14', 24' Brodzik, 30' Chudzik