Zmiana lidera

Dzisiejsze zmagania rozpoczął mecz dwóch pierwszych drużyn z czołówki tabeli. Orły Adasia jak do tej pory nie mieli na swoim koncie ani jednej przegranej i piastowali pierwsze miejsce w tabeli. Natomiast Sęki Pieszyce mieli cztery wygrane i jeden remis, co dawało im sumę 13 punktów ze stratą dwóch punktów do lidera. Mecz zapowiadał się na bardzo wyrównany, ponieważ obie drużyny od samego początku prezentowały wysoki poziom. Pierwszego gola ujrzeliśmy w 9 minucie, a jego autorem był Piotr Leśniewicz. W końcówce pierwszej połowy przewagę dla Sęków powiększyli Adrian Niedzielski i Adrian Jasiński. W drugiej połowie pomimo wielu prób drużyny Daniela Chmielnickiego, Sęki pozostali z czystym kontem bramkowym, zaś sami zdobyli kolejne trzy gole wygrywając tym samym spotkanie 6:0 i wskakując na fotel lidera.

W drugim meczu dnia spotkały się drużyny: Szewczyk i Reszta Świata oraz Hajsownicy. Kacper Szewczyk ze sporą absencją zawodników postanowił podjąć grę w trójosobowym składzie na co przystali rywale, którzy również z problemami kadrowymi musieli grać w czterech. Zgoda nie opłaciła się jednak, ponieważ pomimo 7 zdobytych bramek Hajsownicy przegrali spotkanie. Szewczyk i Reszta Świata strzelili aż 19 goli z czego 14 należało do samego kapitana drużyny.

W trzecim meczu zmierzyć się mieli: Hooligans Team i FC Pędzące Kombinerki. Niestety drużyna Filipa Kosewskiego nie pojawiła się na boisku w związku z czym Hooligansi zdobyli swoje pierwsze punkty w lidze wygrywając walkowerem.

Czwarte spotkanie przełożone z wtorku miało się odbyć o godz. 19:40 pomiędzy drużynami: Szewczyk i Reszta Świata oraz Ludzie Czarnego. Tu również mecz nie mógł się odbyć ze względu na nieobecność Ludzi Czarnego. W takim wypadku drużyna Kacpra Szewczyka zdobyła kolejne trzy punkty poprzez walkower.

Strzelcy dnia:

Sęki Pieszyce: 9' Leśniewicz, 13' Niedzielski, 14', 25', 29' A. Jasiński, 24' G. Jasiński

Szewczyk i Reszta Świata: 2', 3', 4', 5', 7', 14', 16', 18', 20', 22', 24', 25', 29', 30' Szewczyk, 5' Pyć, 9', 12', 19', 23' Denysiak
Hajsownicy: 11', 11', 27' Królak, 17', 29' Brodzik, 19' Więczek, 27' Łukaszewicz