Rozgrywki dobiegły końca!

Rozgrywki Dzikiej Ligi Orlika na ferie dobiegły końca. Rozegraliśmy łącznie 28 meczów w 7 kolejkach. Przez dwa tygodnie rywalizacji piłka wpadała do siatki aż 363 razy z czego 110 goli zdobyła drużyna Orły Adasia. Najlepszym strzelcem ligi okazał się Marcel Wczasek, który strzelił 44 bramki. Pierwsze miejsce i tytuł najlepszej drużyny Dzikiej Ligi Orlika na ferie 2015 zdobyła drużyna Sęki Pieszyce, która na swoim koncie zgromadziła 19 punktów, wyprzedzając o jeden punkt drugą drużynę Orły Adasia. Na trzecim miejscu uplasowali się Szewczyk i Reszta Świata. Tuż za podium z dorobkiem 12 punktów znaleźli się FC Pryki. Dalsze miejsca to kolejno: Ludzie Czarnego, FC Pędzące Kombinerki, Hajsownicy i Hooligans Team.

Dziękujemy wszystkim drużynom za tak liczny udział w lidze i wspaniałą zabawę. Cieszymy się, że aktywnie spędziliście ten czas ferii na pieszyckim Orliku i mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie będzie mogli spotkać się podczas tego typu rozgrywek. Naturalnie oprócz tego zapraszamy Was na pieszyckiego Orlika od poniedziałku do piątku w godz. od 16 do 21 i zachęcamy do uprawiania sportu.