Rozgrywki dobiegły końca

20 meczów w 10 kolejkach (w tym 5 zweryfikowanych jako walkower ze względu na wycofanie się drużyny Niezniszczalni Tytani) to efekt dwutygodniowych rozgrywek II edycji Dzikiej Ligi Orlika na ferie. W wydarzeniu udział wzięło 50 osób w wieku od 15 do 20 lat, podzielonych na 5 drużyn.

W lidze łącznie strzelono 166 goli z czego najwięcej, bo aż 68 goli zdobyła drużyna Pater Rendżers. Najlepszym strzelcem został Kacper Szewczyk, który strzelił 24 bramki. Najlepszym bramkarzem został Daniel Chmielnicki, który wyciągał piłkę z siatki jedynie 14 razy.

W piątek rozegraliśmy ostatni mecz w którym zmierzyli się: Ombre Teksas Kompaniedres Juniors i Pater Rendżers. Podobnie jak w pierwszym meczu tych drużyn, tak i tym razem wynik był wysoki. Liderzy tabeli pokonali ekipę Dawida Drozdka wynikiem 17:3 i przypieczętowali zwycięstwo w lidze zdobywając tym samym miano najlepszej drużyny drugiej edycji Dzikiej Ligi Orlika na ferie. Drugie miejsce zajęła drużyna Matlaki, która podobnie jak Pater Rendżers zgromadziła na swoim koncie 19 punktów, lecz przegrała poprzez wynik bezpośredniego spotkania. Trzecie miejsce wywalczyli ubiegłoroczni zwycięscy ligi czyli Latający Holendrzy. Czwarte miejsce przypadło Ombre Teksas Kompaniedres Juniors, a piątek Niezniszczalnym Tytanom.

Po rozegranym ostatnim meczu ligi uroczystego wręczenia nagród dokonała Burmistrz Miasta Pieszyce - Dorota Konieczna-Enozel. Po wręczeniu nagród wszyscy obecni tego dnia na pieszyckim Orliku ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. W ciągu najbliższych dni opublikujemy krótki klip z rozgrywek.