Ósma i dziewiąta kolejka

W środę rozegraliśmy dwa mecze kolejek ósmej i dziewiątej. Tym samym czwartek pozostał dniem odpoczynku przed piątkowymi zmaganiami.

W pierwszym meczu ujrzeliśmy drużyny: Latający Holendrzy i Pater Rendżers. Zespół Kacpra Szewczyka do tej pory nie przegrał żadnego meczu, więc przed Holendrami stało ogromne wyzwanie. Słynąca z szybkiej gry ekipa Jakuba Kondrata standardowo rozpoczęła grę na wysokim tempie. Konsekwencja i determinacja popłaciły, ponieważ po pierwszej połowie prowadzili z Pater Rendżers 3:1. Nie odpuścili w drugiej połowie i ostatecznie pokonali liderów tabeli wynikiem 6:3. Zapewniając sobie tym samym 3 miejsce w tabeli ligowej. Autorami bramek byli: P. Martyka x4, J. Ptak, Wczasek. Dla Pater Rendżers strzelali: Szewczyk x2, Jasiński.

W drugim meczu zmierzyli się: Ombre Teksas Kompaniedres Juniors i Matlaki. Tu bez niespodzianek druga drużyna ligi pokonała ekipę Dawida Drozdka wynikiem 5:2 remisując do przerwy jedynie 1:1. Strzelcami bramek zostali: Stańko x2, Gajdamowicz, Wachowiak x2. Dla Ombre Teksas dwa gole zdobył Wiktor Brodzik.

<<< Galeria zdjęć >>>

W piątek o godz. 12:00 ostatni mecz rozegrają Ombre Teksas Kompaniedres Juniors i Pater Rendżers. Po meczu o godz. 13:00 nastąpi rozdanie nagród, którego dokona Burmistrz Pieszyc - Dorota Konieczna-Enozel. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, którzy brali udział w rozgrywkach.