Czwartkowe zmagania

W pierwszym meczu czwartkowych zmagań zmierzyły się drużyny: Matlaki i Ombre Teksas Kompaniedres Juniors. Zdecydowanie był to najbardziej wyrównany mecz ze wszystkich rozegranych do tej pory. Już w 1 minucie spotkania wynik otworzył Arkadiusz Kapłon. Ombre Teksas niedługo cieszyli się prowadzeniem, bo w 5 minucie do wyrównania doprowadza Maciej Wilczyński. Wysokie tempo gry i zacięta walka zachwyca wszystkich zgromadzonych wokół boiska. Żadna z drużyn nie może przebić się przez obronę przeciwników. Wyrównana gra trwa aż do 22 minuty, kiedy to Niklas Bagiński umieszcza piłkę w siatce Ombre. Ten sam zawodnik w 24 i 27 minucie podwyższa wynik na 4:1. Ekipa Dawida Drozdka traci nadzieję, a Matlaki jak natchnieni zdobywają finiszują w pięknym stylu pokonując ostatecznie rywali wynikiem 6:1. Strzelcami bramek dla Matlaków byli: Wilczyński x2, Bagiński x3, Malecha.

Drugie spotkanie to potyczka drużyn Niezniszczalni Tytani i Latający Holendrzy. Obie drużyny z końca tabeli nie wygrały jeszcze żadnego meczu, więc apetyt na zwycięstwo jest wielki. Wszelkie złudzenia rozwiewa jednak zespół Jakuba Kondrata, który urządza na boisku popis strzelecki i trafia do bramki Tytanów, aż 16 razy! Przeciwnikom udało się zaliczyć 4 trafienia. To do tej pory najwyższa wygrana w lidze. Autorami zwycięskich bramek byli: J. Ptak x4, Leśniewicz x4, Wczasek x3, Łazowski x3, G. Ptak, Kondrat. Gole dla Niezniszczalnych Tytanów zdobyli: Piszczek x2, Bakalarz, Różycki.

Przed nami ostatni dzień rozgrywek w pierwszym tygodniu. Na pieszyckim Orliku zobaczyć będziemy mogli rywalizację drużyn: Pater Rendżers i Ombre Teksas Kompaniedres Juniors oraz Matlaki i Niezniszczalni Tytani. Serdecznie zapraszamy. Początek rozgrywek o godz. 12:00.