Rozpoczęliśmy drugi tydzień rozgrywek

Poniedziałkowe zmagania rozpoczął mecz drużyn: FC Pryki i Hajsownicy. Już w 6 minucie mogliśmy zobaczyć pierwszego gola, którego autorem był Wiktor Bakalarz. Minutę później drugiego gola dla Pryków zdobył Bartosz Turek, który w końcówce pierwszej połowy podwyższył prowadzenie na 3:0. W drugiej połowie drużyna Kacpra Szyki nie spuściła z tonu i w dalszym ciągu atakowała rywali, czego rezultatem były jeszcze trzy gole. Hajsownikom udało się zdobyć jedynie dwie bramki, których autorem był nowy gracz drużyny Sławek Więczek. Tym samym FC Pryki dopisali drugie zwycięstwo na swoje konto i podskoczyli w tabeli na piąte miejsce. Hajsownicy zaś w dalszym ciągu pozostają bez punktu i tylko lepszym bilansem bramek prowadzą nad Hooligans Team. Przypomnijmy, że mecz obu tych drużyn z końca tabeli już we wtorek o godz. 14:00.

W drugim meczu dnia rozpoczynającym piątą kolejkę zmierzyli się: Szewczyk i Reszta Świata oraz FC Pędzące Kombinerki. Po raz kolejny drużyna Filipa Kosewskiego borykała się z problemem kadrowym, co wykorzystywała załoga Kacpra Szewczyka. Jednak Pędzące Kombinerki grający w czwórkę, a przez pierwsze minuty w trójkę świetnie sobie radzili o czym świadczyć może wynik po pierwszej połowie, albowiem obie drużyny zdobyły po dwa gole. Druga połowa to już klasyczny hat trick Macieja Denysiaka oraz trzecia bramka stanowiąca również hat tricka Kacpra Szewczyka. Na sześć goli rywali chłopaki z FC Pędzące Kombinerki odpowiedzieli pięcioma. Sprawy w swoje ręce wziął Paweł Kuśmierek, który próbując ratować wynik strzelał bramki w 29 i 30 minucie spotkania. Niestety na szóstą bramkę zabrakło już czasu.

Ostatni mecz dnia to pojedynek drużyn: Orły Adasia i Ludzie Czarnego. Ludzie Czarnego również po raz kolejny w okrojonym składzie musieli stanąć do walki. Tym razem przeciwnik okazał się zbyt mocny dla drużyny Dawida Wachowiaka, która wyciągała piłkę z własnej siatki aż 29 razy, na które była w stanie odpowiedzieć jedynie dwoma golami.