Podsumowanie na półmetku

Za nami pięć dni rozgrywek II edycji Dzikiej Ligi Orlika. Do tej pory rozstrzygnęliśmy już 11 meczów, z czego 1 został poddany. W rozegranych spotkaniach padło aż 108 goli w tym 1 samobójczy.

Na pierwszym miejscu w tabeli ligowej utrzymuje się drużyna Pater Rendżers, którzy jako jedyni wygrali w pierwszej rundzie wszystkie mecze. Rozegrali już także pierwszy mecz rewanżowy, który zremisowali gromadząc tym samym na swoim koncie 13 punktów. Za nimi na drugim miejscu ze stratą 3 punktów plasują się Matlaki, którzy również są już po pierwszym spotkaniu rewanżowym. Na trzecim miejscu z dorobkiem 6 punktów znaleźli się Ombre Teksas Kompaniedres Juniors. Czwarte miejsce z dorobkiem 3 punktów wywalczyli Latający Holendrzy. Piąte miejscez zerowym dorobkiem punktowym należy do Niezniszczalnych Tatanów.

Na czele listy w walce o najlepszego strzelca ligi z dorobkiem 18 bramek znalazł się Kacper Szewczyk z drużyny Pater Rendżers. Za nim z dorobkiem 9 bramek podążają Grzegorz Jasiński również z Pater Rendżers i Janusz Ptak z Latających Holendrów.

Do końca rozgrywek pozostało nam jeszcze 9 meczów. Kolejne zawody już w poniedziałek o godz. 12:00. Zapraszamy!