Podsumowanie na półmetku

Za nami pięć dni rozgrywek Dzikiej Ligi Orlika. Do tej pory rozstrzygnęliśmy już 15 meczów, z czego 1 rozegrany został zweryfikowany jako walkower obustronny, a 2 zostały poddane. W rozegranych spotkaniach padły aż 162 gole w tym 3 samobójcze.

Na pierwszym miejscu w tabeli ligowej utrzymuje się drużyna Orły Adasia, którzy jako jedyni wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i mają na swoim koncie 12 punktów. Za nimi na drugim miejscu ze stratą 2 punktów plasują się Sęki Pieszyce. Na trzecim miejscu z dorobkiem 7 punktów znaleźli się Szewczyk i Reszta Świata. Na czwarte miejsce po piątkowych wygranych wskoczyli Ludzie Czarnego z 6 punktami na koncie. Piąte miejsce należy do FC Pędzące Kombinerki, którzy na swoim koncie zgromadzili 3 punkty w już rozegranych jak poprzednicy czterech meczach. Za nimi na szóstym miejscu z taką samą liczbą punktów znajdują się FC Pryki, którzy rozegrali do tej pory o jeden mecz mniej. Jednak bilans bramek -36 stawia ich pozycję niżej od Pędzących Kombinerek, którzy mają bilans -7. Na siódmej pozycji z zerowym dorobkiem punktowym i z rozegranymi trzema meczami znaleźli się Hajsownicy. Ostatnie miejsce w tabeli należy do Hooligans Team, którym również nie udało się wygrać chociażby jednego z czterech rozegranych już meczów.

Ciekawa walka toczy się również wśród najlepszych strzelców. Na czele listy z dorobkiem 15 bramek znalazł się Bartosz Rzepski z drużyny Orły Adasia. Za nim podąża czwórka chłopaków z drużyny Szewczyk i Reszta Świata: Marek Korzeniowski, Kacper Szewczyk, Maciej Denysiak i Krystian Siwek, którzy kolejno zapisali na swoim koncie 14, 12, 10 i 9 goli. Czołową piątkę ex aequo z Krystianem Siwkiem zamyka Jakub Gajdamowicz z drużyny Ludzie Czarnego.

Do końca rozgrywek pozostało nam jeszcze 13 meczów. Kolejne zawody już w poniedziałek o godz. 16:00. Zapraszamy!