Jesteśmy po piątej kolejce

Dzisiejsze rozgrywki rozpoczął mecz drużyn z końca tabeli czyli: Hooligans Team i Hajsownicy. Obie drużyny podeszły do spotkania ambitnie i walczyły o każdą piłkę do samego końca. Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 1 minucie spotkania prowadzenie Hajsownikom dał Mateusz Chudzik. Chwilę po nim, bo w 4 minucie drugą bramkę dla swojej drużyny zdobywa Dawid Drozdek, który w tym dniu objął stanowisko kapitana drużyny zastępując nieobecnego Rafała Kapuścińskiego. W odzewie na dwa gole Hooligansi poderwali żagle i w 7 minucie zdobyli bramkę dzięki indywidualnej akcji Michała Watuszki. Pierwszą połowę wygrali jednak Hajsownicy strzelając cztery bramki. Natomiast drużyna Kamila Dawidowicza trafiała dwa razy do siatki rywali. W drugiej połowie Hooligans Team nie zdołali powstrzymać Hajsowników, którzy rozstrzelali się zdobywając łącznie dziesięć bramek. Pomimo przegranej zasłużone brawa należą się Hooligansom, którzy wykazali się bojową postawą i walczyli o wynik do samego końca. Zdecydowanym bohaterem drużyny w tym meczu był Michał Watuszko, który zdobył trzy z czterech bramek dla swojego teamu i strzelił również najładniejszą bramkę meczu z rzutu rożnego. W drużynie Hajsowników na wyróżnienie zasłużył Wiktor Brodzik, który zdobył dla swojej ekipy pięć bramek.

W drugim meczu dnia zmierzyli się: FC Pryki i Sęki Pieszyce. Wiceliderzy tabeli nie pozostawili cienia złudzeń drużynie Kacpra Szyki i pokonali ich wynikiem 20:2. Wśród Pryków wyróżnienie należy się Grzegorzowi Tytonikowi, któremu udało się zdobyć dwa gole, a także Łukaszowi Madejowi, który wybronił wiele strzałów rywali i tym samym uchronił drużynę przed wyższą przegraną.

Trzeci mecz dnia, który miały rozegrać drużyny: Szewczyk i Reszta Świata oraz Ludzie Czarnego został przełożony na prośbę kapitanów drużyn, na środę 28 stycznia na godz. 19:40.

Strzelcy dnia:

Hajsownicy: 1',18' Chudzik, 4' Drozdek, 10', 30' Więczek, 15', 22', 24', 25', 26' Brodzik
Hooligans Team: 7', 11', 25' Watuszko, 23' Lipński

FC Pryki: 10', 20' Tytonik
Sęki Pieszyce: 1', 11', 12', 13', 15', 19', 25', 29' Leśniewicz, 6', 17', 19' Łazowski, 8' A. Jasiński (K), 11', 16', 19', 21', 26' Wczasek, 16', 24' Niedzielski, 28' G. Jasiński